Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Osip

Archie123

Postovani,
Sinu od 3.5 god.prije dva tjedna je izbio osip u vidu par sitnih tockica na desnoj ruci, izgledom kao bradavice, nisu izgledale vodene i jako ga je svrbilo. Dr.nam je rekla mazati Fenistilom. Nakon tjedan dana se pogorslao, tockice su se grupirale i otekle i krenulo lagano da drugu ruku, te nam je prepisan Fenistil 2x15 kapi i Elocom krema.
Svrab ne prestaje. Najvise u noci kada mu radim vlazne povoje da odspava.
Po ponasanju dijeteta dr.su iskljucili viruse vec nam je receno da budemo malo strpljivi, da ce proci.
Jednostavno sam ocajna jer ne znam kako pomoci a ne izgleda mi dobro, njega svrbi i sada je vec nervozan,a od danas moramo kremu koristiti svaki drugi dan..
Nevenovu kremu o Adermu koristimo preko dana i izbjegavamo travu, zemlju i sl.po preporuci.
Napominjem da sin nije do sada bio alergican, te nista nismo novo uveli u prehrani. Od jela do ambijenta za igranje ( pijesak, bageri, zemlja) sve je cijelo vrijeme isto
Molim Vas za savijet i hvalaaa na Vasem vremenu.
Slike u prilogu.

Darko Richter, dr. med.

Slike se ovdje ne mogu priložiti niti vidjeti. Pošaljite mi ih na bibice@live.com.
Opis koji dajete mi ništa ne govori. Ako i slike budu loše, nećemo ništa riješiti.