Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

pomalo vec ocajna

aphrodita

moj problem pocinje ovako: moj sin(4 god)ljetos se osuo, dobio je okrugle crvene mrlje po tijelu i to samo u podrucju ruku nogu i lica.
lijecnik je postavio dijagnozu -urticaria,i propisao mu rinolan.
fleke bi se povukle i ponovo se pojavljivale svakih par dana.
prije tri mjeseca je poceo kašalj,koji traje i sada.
vadjena mu je krv i nalazi su ovakvi:
LAKTAT DEHIDROGENAZA- 271
IgE7- 22,9
ige LD(Eo u ustima) 559
bris nosa uredan
zatim:
HBC - 10.0
HGB - 127
HCT - 0.357
RDW15.3
MCHC - 356
MPV - 6.7
molim Vas dali bi ste mi mogli objasniti sto tocno takvav nalaz znaci.
unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Nemam pojma što to znači, ako vi mi ne kažete što vas muči?