Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Problem

Anka

Pozdrav!

Imam 50 godina. Tijekom cijele godine muči me alergija koja se očituje u začepljenom nosu, slinama u grlu, svrbežu ušiju, pečenjem u očima. Posebno je izražena u proljeće. Doktorica mi je preporučila Rinolan tablete i Tafen raspršivač za nos. Ništa od navedenog nije dalo nikakve rezultate. Molim Vas da mi predložite nešto korisnije. Unaprijed hvala!

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

Probajte Telfast tbl lxl ili Aerius lxl, te Flixonase sprej 2x2 u nos. Uz to u nos kapajte i fiziološku otopinu 3x5.