Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Reakcija na visoku temperaturu i znojenje

samuel

Zdravo

Imam jedno pitanje i nadam se da će mi netko pomoći.Naime, moja koža prilikom velike temperature i/ili insloacije i istodobnog znojenja izbacuje crvene tumore slične prištevima. To mi se događa jedino za vrijeme toplijeg perioda godine( u dalmaciji, gdje živim, to je otprilike od 4. do 10. mjeseca). Sumnjam da postoji rješenje za to, ali valjda postoji neki lijek koji će popraviti imunološki sustav i smanjiti alergiju. Ako znate nešto u vezi ovoga, volio bih da mi pomognete. Unaprijed hvala.

P.S. Imam 18 godina, ako to išta znači.

Darko Richter, dr. med.

Da nisu akne? Nemam pojma zašto to baš povezujete sa suncem i znojenjem, i ne vidim ovdje neke alergije. Slika bi pomogla. Možete upitati i na forumu za dermatologiju u okviru Cybermeda.