Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Rhiniti allergica

Jurica

Stovani.

Nedavno mi je diagnosticirana Asthma Broncchiale, Rhiniti Allergica.Imam 29 god.Naime mucio me jak kasalj i ostali tipicni simptomi asthme ,reakcija koze sa crvenim "flekama" nesto poput uboda komarca koje znaju biti i velike i 3x4 cm po svim djelovima tjela najvise ruke i trup te jako svrbe .
Kasalj i je ubrzo nestao nakon sto sam poceo uzimati lijekove: Flixotide 125 inhaler i Singular tablete te Ventolin po potrebi, ali kozna reakcija je ostala te mi se javlja najcesce u vecernjim satima.
Utvrdjena mi je i jaka alergija na trave , korove peludi stabala.
Dao sam raditi IGE ,RAST na Dactilis Glomeratu, Phelum pratense, Praietariu.
Rezultate posljednjih ispitivanja ocekujem kroz tjedan dana , a pregled kod specijalista mi je zakazan tek krajem mjeseca.
Posto se sve ovo jako sporo odvija, a mene to prilicno svrbi zamolio bih vas na svoje misljenje i mozebitni savjet.
Unaprjed hvala

dr.sc.Tomislav Baudoin

Telfast 180 mg 1x1. Javite se sutra svom liječniku opće medicine da Vam napiše recept, u ljekarnu i početi uzimati. Vrlo brzo će Vam biti dobro.
TB