Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

svrbež dojki

Ana

Poštovani, ne znam jel ovo pravo mjesto za moj problem...ali ovako...

U zadnjih mjesec dana imam izrazito suhe, ispucale i jako me svrbe bradavice, a oko njih je koža blago crvenkasta i također suha...redovito ih mažem kremom od nevena, ali ona samo smiri svrbež, ali crvenilo ne prolazi...
Smatram da mi to nije od grudnjaka i iritacije jer su mi svi grudnjaci iznutra pamučni,a po doma ih i ne nosim...
Nemam djece, tako da nije od dojenjahappy
Bila bih vam jaako zahvalna ako biste mi mogli preporučiti neku kremu ili reći od čega je to...

Unaprijed hvala, Ana

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

Zapravo, ja nisam pravi doktor za to. Javite se dermatologu i vjerujem da će se problem Vaših dojki riješiti.
Srdačan pozdrav!