Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

urtikarija koprivnjaca

anela11

Oprosti te sto sam trazila vas savjet ,a nisam vam poslala tocne nalaze ,nisu mi bili dostupn trenutno sam u mogucnosti da vam napisem tocne rezultate ,a to su:TSH3 1.70 FT3 4.21 FT4 12.82 Anti -TPO 1.11 UKUPNI IgE 42.15 , AST 19, ALT 16 , ALKALNA FOSFATAZA 61, UREA 3.3 , KREATININ 74 , KOLESTEROL 4.1, TRIGLICERIDI 0.95, GLUKOZA 5.1, BILIRUBIN UKUPNI 11, BILIRUBIN DIREKTNI 2.0, C-REAKTIVNI PROTEIN 8, INDIREKTNI BILIRUBIN 9.0 , FIBRINGEN 3.2, jaja crijevnih parazita nisu nadena ,patogene crijevne bakterije iz roda salmonella i shigella nisu izolirane , nutritivni test ( histamin ++_+ mlijeko++ jaja+_+ jestive gljive +_+povrce 1 +_ ostalo neg.) respiratorni test (histamin ++ kucna prasina +_+ dermatophagodies pteronyssinus_+perje +_+ pelud korova +)iskreno se nadam da sada imate bolji uvid u urtikariju koja me muci i da ste u mogucnosti savjetovati me sto dalje . HVALA !

Darko Richter, dr. med.

Nažalost, nutritivni niti respiratorni koćni test nijeprepisan kako treba niti je razumljiv čak i uz mnog pretpostavke što bi moglo značiti ti nizovi pluseva, donjihpovlaka i između toga pojedineriječi alergena.
Ako je to doista tako napisano, test ništa ne valja.
Ostali su nalazi uredni, ali, u biti nemaju puno veze s urtikarijom.