Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

začepljen nos

candy

da li je moguće da je od alergije(gljivice,bakterije,pelud korova,perje..) nos pun sekreta i da mi onemogućava disanje? bila sam na čoku 8 puta zaredom i nos je i dalje pun gustog sekreta.. da li je problem u nečem drugom?

Darko Richter, dr. med.

Naravno da je moguće da da imate točno ovo što opisujte od alergije. Zato vam čok ne pomaže. Pomogao bi intranazalni kortikosteroid (ima ih barem 3 kod nas: Flixonase, Nasonex, Tafen Nasal).