Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergijska astma

ivana1q

Hvala na brzom odgovoru
Pa mislila sam na tocno odredeni alergen,znaci dali je to dlaka psa ili prasina?To su mi rekli da se ne zna tocno niti da se moze saznat.A za povracanje sam im rekla svaki put,objasnjenje je bilo da ima puno slajma kojeg ne zna iskasljati stoga ga povrati te da ga ihaliram i cistim mu nos puno puta dnevno!
Zalosno je sto kad god pitam nasu pedijatricu,pozalim joj se...ona daje odgovor:tako vam je to.! Bez odgovora bez pomoci..zato se obracam vama.
Hvala vam na odgovoru

Darko Richter, dr. med.

Zaista ne bih znao, jer opet mi ništa niste rekli.