Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

astma

dodo_4

Dobro veče dr. Richter,
imam astmu dugi niz godina, trenutno sam na terapiji symbicort 160 x2udaha 2x na dan. Astma mi je pod priličnom kontrolom osim kod infekta. Bilo kakva prehlada dovodi do situacije da mi ništa ne pomaže osim injekcija solumedrola. Što napraviti da bi se izbjegla takva situacija. Inače kroz cijelu godinu to mi se dogodilo 2 puta.
unaprijed se zahvaljujem na dogovoru.

Darko Richter, dr. med.

Tada, čim naslutite prehladu, uzmite Symbicort 160, 2×4 udaha, i tako kroz par dana dok traje prehlada.