Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

hr-urtikarija test

dea1

Poštovani prim. Richter, zanima me na koji način mogu doći do HR-urticaria test, najme sestra Ivana Horvat sa Srebrnjaka više nema ni jedan a meni bi bilo vrlo važno obaviti taj test, s time da imam osobu koja mi može izvaditi serum bilo kada, meni dakle treba samo test, unaprijed zahvaljujem

Darko Richter, dr. med.

RefLab u Kopenhagenu ima svoju web stranicu, pa vidite tamo: www.reflab.dk

dea1

Zanima me da li se prije uzimanja krvi (seruma) za hr urticaria test smiju uzimati antihistaminici (Telfast 180 mg)

Darko Richter, dr. med.

Smije.