Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Kašalj

nadalina80

Dobar dan.
Zanima me zasto mi se vec evo sad druga godina za redom javlja nadražajni kašalj,škakljanje i grebanje u grlu,pogotovo navecer kad legnem i ujutro kad ustanem.Dr.mi je prošle godine prepisao Budelin 200 Novolizer od kojega mi bude bolje.Kašalj traje par mjeseci,pogotovo kad krene jesen pa sve do proljeća.Nije mi slušao pluča,niti me slao pulmologu.Što mi preporučate.Nisam pušač.

Darko Richter, dr. med.

Preporučujem da ne uzimate terapiju ako se ne zna za što se daje, ili, ako se po učinku terapije ne ide korak dalju u zaključivanju o čemu bi se moglao raditi. Predlažem štraj pacijenata dok (neki) doktori ne uključe mozak.

nadalina80

Hvala vam na odgovoru.

Lijepi pozdrav.