Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

kašalj i vlaga u kući

barbarenna

Poštovani dr.Richter! ...Molim Vas savjet..Imam 35 god. i za oko 2 tjedna moram roditi... Unazad 3-4 mjeseca konstantno kašljem po danu i po noći..to bude uglavnom suhi kašalj,a tako isto i moj suprug i dijete 5 god.samo puno rijeđe..Recite mi molim Vas jeli i to zbog podstanarske kuće u kojoj živimo ,a prepuna je vlage.Drugo mjesto za stanovanje ne možemo nać,jer je velika potražnja u ovome mjestu.. .A s druge strane postoji li mogućnost da nam se beba razboli u takvoj kući...Bojim se jer pomišljam da bi mogla dobit astmu il neku drugu plućnu bolest i da smo se i mi razbolili od boravka u takvoj kući.. Hvala unaprijed na odgovoru..

Darko Richter, dr. med.

Ponavljam odgovor:
O kome ili o čemu me pitate za mišljenje?
Općenito stanje u državi je loše. A, dodao bih, niti globalno zatopljenje nam ne ide u korist.
Morate biti malo konkretniji. Osim toga, pazite. Ja sam pedijatar. Nisam ginekolog, nisam meteorolog, nisam diler nekretninama, ne bavim se isušivanjem podruma, itd., itd.