Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

ph metrija

lolipop

poštovani!
imam sina 11 g .prije 2 god mu je dijagnosticirana astma bronhicale te je trošio fliksotide diskus 100 2x 1udisaj ,a prema potrebi flixonase sprej i ventolin. do prije 2 mjeseca je bilo sve u redu. odjednom je počeo bez razloga kašljati i to sad več traje 2 mj. upučeni smo na srebrnjak napraviti ph metriju , IOS i FENO pa me zanima što je to IOS I FENO pretraga? za ph metriju sam dosta podataka pronašla na netu no ova dva su mi nepoznata.

Darko Richter, dr. med.

Nemate što brinuti. Takve stvari vam je objasnio onaj, koji vas na to šalje. Ako on/ona to ne razumiju, onda svakako odbijte te pretrage.