Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Thalassoterapija Crikvenica

lolipop

Moj sin 12 g ima astmu, alergijski rinitis, kronični laringitis i gerb. Zanima me dali mi netko može reči nešto više o Thalasoterapiji u Crikvenici jer bi željela po prvi put ove godine tamo poslati dijete na terapije. Zanima me dali je netko od roditelja bio tamo s djetetom i gdje moram tražiti smještaj dali ga mogu koristit u bolnici (po kojoj cijeni ) ili
moram tražiti privatni smještaj? Uglavnom željela bih čuti vaše dojmove . Hvala

Darko Richter, dr. med.

Za normalno razvijeno dijete od 12 godina nitko, čak ni u Hrvatskoj, neće vam odobriti boravak uz dijete u bolnici. To ćete morati riješiti sami.
Ako vam je ogboreno klimatsko liječenje, dobili ste telefonski broj ustanove TALASOTERAPIJA u Crikvencii, nazovite tamo, i dogovorite se za prijem djeteta, a oni će vam reći i koje su opcije za vas.