Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

enterosgel

kmaretic

Poštovani,
moje dijete boluje od atopijskog dermatitisa, sada ima 5 godina. Kako smo probali puno toga, nažalost bezuspješno htjeli smo isprobati i proizvod Enterosgel, međutim u ljekarni nam ga nisu htijeli izdati jer navodno dijete mora biti pod nadzorom liječnika za uzimanje istog. Pitanje je što ako naša pedijatrica nije sklona takvoj vrsti lijeka, pod čijim nadzorom moramo biti i zašto je potreban nadzor ako se proizvod izdaje bez recepta?
Da li nam vi na bilo koji način možete pomoći?
Unaprijed zahvaljujem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Enterosgel nije lijek i ne izdaje se na recept (slično kao npr. vitaminski preparati, probiotici). Dakle, u ljekarni ga možete slobodno kupiti. Za ovaj proizvod nisu zabilježene popratne nuspojave i nije potreban poseban nadzor liječnika.