Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Ožiljci i vodene kozice

Confused98

Poštovani,
Imam dijete koje ima atopijski dermatitis i prije par dana dobila je vodene kozice, nastali su joj ožiljci pa me zanima koja bi mast bila najbolja za zacjeljivanje i kada može početi koristiti kortikosteroide? Trenutno je 11. Dan vodenih kozica.
Hvala unaprijed.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
možete koristiti A-Derma Cytelium sprej za vodene kozice. S obzirom na nepotpune anamnestičke podatke o djetetu, a i 2 problema odjednom, za egzaktne upute o njezi i terapiji svakako posjetite dermatologa.