Atopijski dermatitis

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Rozaceicni dermatitis

Lolita16

Prosle zime na dermatoloskom pregledu dijagnoza je bila Ut. Ante.
Koristila sam Metroruboril kremu, no nije bas pomagalo. Dolaskom proljeca i ljeta, koza se popravila, crvene su tockice gotovo sasvim nestale.
Ove jeseni, problem se vraca i to jace. Sada je dijagnoza Rozaceicni dermatitis, terapija: Diroseal (Avene) koji ne pomaze, zatim Aknemycin - takodjer nista, zatim Aknefug antibiotik - takodjer nema nikakvog poboljsanja.
Tu vec i oziljci, stanje je zapravo sve gore.
Deramtolog preporucuje Roaccutane kao zadnju soluciju...
Ima li sanse za moje izlijecenje? Vec sam ocajna jer nista ne pomaze.

Hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

U svakom slučaju preko računala je teško davati prognoze o izlječenju ili poboljšanju, pogotovo što nije jasno koja Vam je točna dijagnoza i s obzirom da ste pokušali više raznih vrsta terapija. Preostaje Vam da se i dalje kontrolirate kod dermatologa i provodite preporučenu terapiju, te ako je potrebno potražite i drugo mišljenje.