Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Cijepljenje za putovanje

diesel

Poštovani, krajem siječnja putujem u zemlje Jordan, Sirija, Šri Lanka i Maldivi te ću u svakoj boraviti oko 5 dana. Je li mi potrebno cijepivo za te destinacije, koje i što ako je te gdje se u Zagrebu može obaviti? Hvala.

Darko Richter, dr. med.

Konzultirajte epidemiologe u Gradskom zavodu za javno zdravstvo "Dr.Andrija Štampar", Mirogojska 16. Ako niste iz Zagreba, konzultirajte svoj županijski Zavod za javno zdravstvo.