Epilepsija

epi i probava

miho

Postovani jako me zanima mozeli uzrok epi napada biti povezan sa probavom plinovima u crijevima

mr. sc. dr. Davor Sporiš

Ne znam za taj podatak. Eventualno možemo govoriti o metaboličkim disbalansima kao posljedicom dijareje koje mogu uzrokovati simptomatsku epi ataku.

miho

Ppd nazivom metabolicki dizbalans jeli to ima veze s tim da se u isto vrijeme gubim na 1sek stomak mi se nadme i imam nagon na povracanje.Nakon 10ak min podrignem i jednostavno osjetim uzasno olaksanje i sve je ok.Hvala na prijasnjem odgovoru.