Epilepsija

epi u dječjoj dobi

tara

poštovani,

prije svega, od srca vam zahvaljujem na ovom portalu, vašem stručnom mišljenju i trudu da nam pomognete. nažalost, majka sam dječaka koji se bori s epilepsijom i pokušavam se educirati na sve moguče načine, ali informacije za nas laike su šture a u stručnim literaturama se izgubim.
stoga Vas molim da mi kažete, postoji li koja internet stranica vezana samo za epi u dječjoj dobi?

s, štovanjem

mama

mr. sc. dr. Davor Sporiš

Zadatak svakog liječnika, pa tako i Vašeg ordinarijusa kod kojega odlazi Vaše dijete je da Vas informira o bolesti, razjasni sve vaše nedoumice, prognoze i u kratko sve ostalo što Vas interesira za bolest Vašeg djeteta. Osim ove Cybermed stranice postoji i Plivin portal o epilepsijama, a ukoliko vladate engleskim jezikom sigurno ćete naći obilje chat stranica na internetu.