Epilepsija

nemam napade vise 7 godinama

Tanja

nemam nikakve napade vise od 7 godina da li moze povtorno dobiti napade sad kad sam promenila ljekove na pocetku primila sam hydanphen sad vise kod nas vise ne se nosi taj ljek i pima fenaberbeton i difetion

mr. sc. dr. Davor Sporiš

Nema apsolutne sigurnosti da nećete dobiti napadaj, ali ukoliko redovito uzimate preporučenu terapiju za očekivati da bi se i nadalje za Vas trebalo nastaviti sunčano razdoblje. Kombinacija antiepileptika koju uzimate je sastavna kombinacija Hydanphena.