Epilepsija

epilepticki napad

mvrdol99

moj brat ima 22 godine i nikada nije imao nikakve napade medutim proslu subotu je dva puta u razmaku od 20 min imao dva napada,prvi put se ustao i rekao da se osjeca lose i odjednom se srusio nakon 30 sekunda se osvjestio lezao je 20 minuta i opet se isao ustat i ponovno pao medutim ovaj put kada je pao poceo se tresiti toliko jako da je udarao glavom u pod.ja bi vas molila da ako mi mozete reci sto bi tome mogao bit uzrok

Jelena Bošnjak, dr. med.

Poštovani, prema Vašem opisu moguće je da se radi o epileptičkom napadaju te Vam savjetujem da se obavezno javite na neurološki pregled što ranije.