Epilepsija

posle 10 godina bez napadi

tanja23

zelim da znam dali po 10 godina bez napada povtorno dobiti napadi.i sta da se radi dali moze prekinuti terapije ili ne

Jelena Bošnjak, dr. med.

Savjetujem Vam da redovito idete na kontrole epileptologa iako nemate napadaja posljednjih 10 godina. Vaš epileptolog će s obzirom na EEG nalaz i antiepileptičku terapiju procijeniti da li može ukinuti terapiju.