Epilepsija

Promjena terapije

Idabakr

Suprug (45) boluje od postoperativne epilepsije (apsces mozga- uspješno operiran na Rebru) od 2000.g. Od tada GM napadi u trajanju 1-2 minute pojavljuju se jednom u svakih 10 mj do godinu dana. Zašititna terapija od 2x200 mg postupno je smanjivana do 0,5 tablete phemitona od 200 mg na dan. Zbog nuspojava koje se pojavljuju (opterećenost jetre i bubrega s povremenim bolovima i mučninom, slabijeg zarastanja oštećenja kože) kao i zbog želje da učinimo sve kako bismo u potpunosti izbjegli napade, molim Vas uputu o proceduri kojom bismo mogli doći u Centar za epilepsiju KBC Rebro, sa svim potrebnim nalazima, kako bismo dobili optimalnu terapiju.

Jelena Bošnjak, dr. med.

Poštovani, budući da ste izrazili želju za pregledom na KBC Rebro, nazovite na broj telefona Klinike za neurologiju KBC Rebro gdje se možete interesirati o terminima pregleda.
Tel: +385 (0)1 2421-846