Erekcijska disfunkcija

kegelove vjezbe

jozef

postovani,prije neki dan sam citao za kegelove vjezbe i procitao sam kako se njima poboljsava erekcija pa me zanima vase misljenje.jesu li kegelove vjezbe dobre za radit???

Antun Gršković, dr. med.

Prema nekim istraživanjima, nakon 3 mjeseca redovitih vježbi, dolazi do poboljšanja erektilne funkcije i do 6 bodova na skali IIEF. Dakle, vježbe sigurno ne mogu štetiti, a svakako mogu pomoći.