Erekcijska disfunkcija

PROBLEM

marak

Postovani,

Problem ima moj decko, i jako sam zabrinuta zbog toga. Naime, dva puta se desilo da, u toku sexualnog odnosa, dok sam ja gore, izbacuje vecu kolicinu tecnosti, nije sperma, vec tecnost koja je bez mirisa, nalik vodi. Pritom, to ne ometa njegovu erekciju, i nakon toga on normalno ejakulira.

Molim Vas da nam sto pre odgovorite, jer ni on ni ja nemamo predstavu sta bi to moglo biti, i da li moze biti znak neke bolesti, da li treba da se zabrinemo...

Antun Gršković, dr. med.

Pretpostavljam da je riječ o lučenju bulbouretralnih (Cowperovih) i periuretralnih žlijezda (Littreove žlijezde) koje se normalno događa u ciklusu dana, a pojačano u tijeku odnosa. Stoga ne trebate brinuti.

marak

hvala puno...