Erekcijska disfunkcija

Lijekovi za ED i učinak

Leutius

Korištenjem tih lijekova (Viagra, DInamico, Levtra, Cialis) vremenom sam primjetio slabljenje učinka tih lijekova!
Koji put erekcije uopće nije ni bilo ili je bila VRLO slaba! Ponekad je like počeo djelovati s 12 satnim zakašnjenjem!!!
Napominjem da je u početku korištanja tih lijekova, učinak bio maksimalan s učestalim erekcijama!
Iako su doze bile manje!
U ovom slučaju korištene su max doze. VIagra 100 mg, Levitra i Cialis 20 mg!

Naravno bilo je i sexualne stimulacije.

Što može uzrokavati ovakve nepredvidive stvari? I da li se organizam vremenom "navikava" na doze lijeka i smanjuje se učinak?
Hvala na odgvoru!
Pozdrav

Antun Gršković, dr. med.

Učinak tih lijekova sa vremenom slabi. No kao što sam vam i u prošlom upitu odgovorio potrebno je da krvožilni sustav penisa bude intaktan. Ukoliko krvne žile penisa zbog hipertenzije, hiperlipidemije, diabetesa ili nečeg drugog budu s vremenom sve više oštećene onda ni lijek više neće imati učinka.
Alkohol i obilan obrok također su stvari koje mogu oslabiti učinak lijeka.
Najbolje bi bilo da posjetite urologa koji će na osnovu anamneze i kliničkog pregleda ordinirati dodatne pretrage u svrhu postavljanja etiološki ispravne dijagnoze.