Erekcijska disfunkcija

Malo mi pojasnite??molim vas

materr

Imam 18 godina,imam spolni odnos sa curom ali imam problem kod toga što mi se često neće dignut kad treba...a kad se i digne brzo svrši....sorry na izrazu al razumijete me....šta da radim?neke tablete ili šta??

Unaprijed hvala....

materr

jel tu tko odgovara na pitanja ili????

Neven Kapun, dr. med.

Izgleda da ste prilično nesigurni..Postoji mogučnost da se radi o u većoj mjeri psihološkom problemu..Sigurno je kod vas uzimanja lijekova koji poboljšavaju erekciju jedna od mogućih terapija...Ukoliko tegobe traju duže od tri mjeseca ,Levitra od 10 mg. je za vas pravi izbor...Naravno morate zadovoljiti određene uvjete da bi mogli uimati lijek , pa vam preporučam posjet kod urologa..Ima i drugih lijekova (Viagra i ,Dinamico) pa će vam vaš urolog predpisati tablete koje će vam pomoći u prevladavanju tegoba..
dr Kapun