Erekcijska disfunkcija

Muke 45-godišnjaka s erekcijom

maya75

Moj dragi ima 45 godina, kada ga zadovoljavam oralno ili kada kada mu ga izdrkam ima dobru erekciju i tvrd penis, no problem se javlja kod seksualnog odnosa za vrijeme kojeg mu tvrdoća penisa vrlo brzo splasne, pa nam od seksa preostaje samo oralno zadovoljavanje.
Dosada nije htio uzimati tablete za postizanje erekcije poput Viagre, no očito je tome došlo vrijeme. He, koje bi tablete trebao uzimati, staru Viagru ili ove nove tablete od Bayera, što je podesnije za naš slučaj, koje su razlike te treba li recept za njih?

Unaprijed hvala na odgovoru.

Maya75

Neven Kapun, dr. med.

Na tržištu kod nas su dva lijeka Levitra i Viagra te Plivina inačica Dinamiko.
Imate pravo vrijeme je za terapiju tabletama. Ukoliko vaš muž ne uzima nitropreparate ,nema previsok tlak, i nema drugih težih bolesti u zadnjih 6 mjeseci i fizički je fit sposoban je za tu terapiju.
Levitra od 10 mg. bila bi za njega idealan lijek..Uz nju može uzeti i nešto tekućine te konzumirati nešto lakše hrane.Vjerojatno će dobit će toliko potrebnu sigurnost i, pa vjerujem da će nakon određenog vremena moći imati odnos i bez lijeka...Viagra je također opcija. ,ali ju preporučujem na potpuno prazan želudac 2-3 sata poslije jela.
dr Kapun