Erekcijska disfunkcija

molim savjet - HITNO!

mate_split

imam 35 godina i u braku sam godinu i nekoliko mjeseci...Sa ženom sam imao normalan sexualni odnos sve do prosinca prošle godine kada su mi u pretragama pronađene ureaplazma i klamidija. Uslijedili su antibiotici Sumamed i Doxicilin. Nakon toga mi je ustanovljena upala prostate i pio sam 45 dana Cipromed!! Baš u to vrijeme sam osjetio erektivnu disfunkciju koju sam pokušao riješiti ( na savjet urologa ), Levitrom i to je djelovalo 1 do 2 puta. Nakon toga, nastavio sam uzimati Levitru ali učinak je bio sve manji.. Osjećao sam kao da mi ne dolazi dovoljno krvi u penis i tako je penis sve sporije erektirao. Obavio sam pretrage hormona ( testosterona ) i pokazalo se da su na donjoj dopuštenoj granici. Kako moj urolog više nije imao odgovora na moje pitanje: kako da se izliječim, prešao sam na alternativnu medicinu i liječenje čajevima. nakon terapije čajevima, osjećam da su mi testosteroni u redu, ali i dalje jako sporo postižem erekciju i nevjerojatno brzo gubim erekciju!!?? Zašto? Sve ovo se događa uz pomoć Levitre i stoga mi nije jasno kako da to riješim?? Postoji li neka terapija koja se ne svodi na Cialis, Levitru i sl. ??? Nalaz spermiograma mi je bio na početku ovih problema 20 % aktivne sperme a onda je u veljači pao na 5 % da bi u rujnu bio 10 %. Da li su moji problemi uzrokovali i kvalitet sperme i erektivnu disfunkciju, kako da poboljšam spermu i kako da riješim erektivnu disfunkciju?? Molim savjet i unaprijed zahvaljujem..

Neven Kapun, dr. med.

Vjerojatno će kod vas biti potrebna dodatna dijagnostika..Sigurno i dopler penilnih krvnih žila...Ima još terapijskih mogućnosti.Problem pokušajte riješiti kod svog urologa ili pokušajte sa drugim mišljenjem.
dr Kapun

lamelo

lijepi pozdrav.ja sam neka ostane sada na tom, lamelo. nasao sam tvoju adresu na netu jer sam trazio rjesenje nekih svojih problema, pa sam cackao po forumima i sl. evo u cemu je moj problem, a ti si naveo da ti se jedna osoba koja je bila s slicnim pitanjima javi pa da prodiskutirate.
ima 39 godina. do prije 3 godine, nisam imamo nikakvih problema u sexu, bio sam ozenjen, i sex je kad sam ga prakticirao sa zenom bio rutina al bez problema. pocnemo, nakon nekog vremena znao sam kako pronaci put do njezinog vrhunca, a nakon sto je svrsila nije mi trebalo puno da i ja. puno puta sam se morao suzdrzavati od toga da ne svrsim prebrzo,brak nam je vremenom dosao u krizu, na koncu zbog toga smo se i razisli prije godinu dana, al idemo redom. dakle prije te 3 godina nasao sam nekakvu usputnu vezu, za koju je zena doznala. nakon par mjeseci svadje i slicnog, pokusali smo prebroditi krizu i nastaviti zivjeti zajedno. dvije godine smo se mucili i nije islo, ne zato sto ja nisam htio nego nije mogla prijeci preko toga.al nijeovo tema razgovora vec sljedece:do fatalnog otkrica, sex sa zenom je bio ono dosta ustogljen.nakon pomirenja, zena se pretvara u pravu zvijer kakviu samo pozeljeti u krevetu mozes. hoce sada i ujutro i u podne i popodne i u kuhinji i svagdje, obrijala se, pocela biti ponuo aktivnija glasnija, upotrebljava kontracepcijsko sredstvo, uzima me oralno jako cesto i cini to vrlo zestoko, zeli da joj svrsim u usta...ma sve sto bi pozeljeti htio...i znas koji je problem?1.istina, malo mi je veci penis, al to nebi trebalo imati veze s ovim.dakle nakon 5-10 minuta mi se unatoc sto joj je u ustima ili u pici omlitavi nekako na pola, 2. bavim se sportom, dakle u kondiciji sam i to izvrsnoj, al covjece krepam, padnem, ne mogu disati vise al svrsiti ne mogu. po pola sata udaram, vidim da je i njoj vec pun k....da jasim po njoj al ne ide. a druge strane kad prestanem, za pola sata ako mi je zenska guza blizu kria opet mi se ukruti i ispocetka bi islo. ....ako se samozadovoljavam..onda mogu svrsiti al mi je napla mlitav....kao sto sam ti rekao zena je otisla ne zbog tog nego zbog prvog razloga...tugovao sam gotovo godinu dana i odlucio nesto napraviti s svojim zivotom.nasao sam curu slobodnu zenu 7 godina mladju od mene, vrlo zgodnu i sexipilnu...i ajd pogodi...problem isti..ako sam u njoj ne znam vise kak bih je okrenuo da svrsim....ako ga uzme u usta, jadnica ubije se od muke al svrsiti ne mogu..zamisli to san svakog muskarca je da svrsi zeni u usta, valjda se ne varam, moje zene to zele a ja ne mogu...ljudi sto da radim?kako si pomoci?