Erekcijska disfunkcija

pitanje

terra

Poštovani doktore!
Moj muž ima 42 godine i do prije par godina nije imao nikakvih problema s erekcijom.S obzirom da želim još jedno dijete ginekolog mi je savjetovao u dane ovulacije odnose svaki dan kroz 7 dana, ja bih bila zadovoljna i sa 3-4 ali moj suprug to više nije u mogućnosti.Eventualno jedan put u tjednu i to je to.Dobio je dosta na težini, ima malo povišen kol. i trigliceride, PSA u redu.Što se tu može učiniti, ima li lijeka za to i pomalo me to čudi jer je kao mlađi bio izrazito navalentan.
Zahvaljujem na Vašem vremenu!

Neven Kapun, dr. med.

Sigurno je da bi promjena životnih navika sama po sebi pozitivno utjecala na želju za seksom .Tjelovježba pola sata dnevno,zdrava prehrana i prestanak pušenja osnove su za to..Sigurno bi bilo dobro i da više vremena provodite zajedno ,možda sami vikendom u prirodi ili kod kuće.Smanjnje tjelesne težine također.Ukoliko teže postiže erekciju trebao bi posjetiti urologa da mu se pretpiše jedan od PDE 5 inhibitora..(npr Levitra)..

dr Kapun

terra

Poštovani doktore!
Najljepše zahvaljujem na brzom odgovoru!

Neven Kapun, dr. med.

Nadam se da će sve biti ok., ako već nije...
dr Kapun