Erekcijska disfunkcija

Problem-3

Lolica

cijenjeni doktore,

zamolila bi da mi kazete nazive ljekova koji ubrzavaju erekciju. Zapravo moj partner ima problema (i Vi ste se slozili sa tim u ranijim odgovorima) da svrsi. Potrebno mu je nekada i vise od sata. molim Vas da mi napisete nazive ljekova i da mi objasnite da li oni imaju nekakvih negativnih kontraindikacija prilikom koriscenja.

Hvala unapred
Lolica

Neven Kapun, dr. med.

Kod nas lijekovi uglavnom nisu dostupni. Može se pokušati sa Imipraminom il 25 mg, dnevno, dva mjeseca.
Daju se i simpatomimetici npr. Ephedrine sulfat 4 x 25 mg.

dr Kapun