Erekcijska disfunkcija

pomoć hitno

ana1985

moj dečko ima problema sa dizanjem,kad ga uspijemo dić onda stoji dok neuspije navuć kondom a ako to neuspije napravit dovoljno brzo on padne.nikako se nemožemo "igrat" da on stoji gore.kako da mu pomognem i jeli to neki veći problem,pomoć please!!

Neven Kapun, dr. med.

Kod vašeg partnera problem je vjerojatno psihički. Jednostavno j3e previše napet i pošto ima loše iskustvo sa stavljanjem kondoma ud mu jednostavno spadne. Ukoliko do sada nije stekao sigurnost može pokušati sa upotrebom jednog od PDE-5 inhibitora..npr. Levitra od 100 mg. Bilo bi dobro da prije toga konzultira svog liječnika ili urologa..Ukoliko ne uzima druge lijekove, nema previsok ili prenizak tlak ,nema neke druge bolesti vjerojatno može uzimati lijek a time će vjerojatno imati siguran odnos i svremenom steći potrebnu sigurnost.Lijek se uzima pola sata do 45 minuta prije odnosa..Djeluje 5-6 sati uz vašu stimulaciju naravno...Crvenilo lica ,začepljenost nosa,rijetko glavobolja moguće su nus pojave..

dr kapun