Erekcijska disfunkcija

problemi sa potencijom

nadanzg

Postovani!
Imam postavljenu dijagnozu discus hernije u segmenti L5-S1.Javlaju mi se problemi s erekcijom.Vrlo je slaba i gubi se.Jutarnje erekcije su slabe ili nikakve.Zanima me da li postoji veza izmedju diskus hernije i erektilne disfunkcije,te kome da se obratim za pomoć.
Unaprijed hvala.

Neven Kapun, dr. med.

Postoji mogućnost da su problemi sa erekcijom djelomično posljedica discus hernije..Savjetujem vam da posjetite svejedno urologa i pokušate riješiti svoj problem

dr Kapun