Erekcijska disfunkcija

problem

budimir8

u vezi sam 8 godina i često mi se događa da je erekcija odlična,ali imam problem s preranom ejakulacijom.To me frustrira a moju partnericu isto tako.Kod svakog sljedećeg odnosa imam strah od ponovnog neuspjeha.Nakon toga moja partnerica ima manjak želje zbog toga jer ja razočaram.Nekad je odnos fantastičan ali u većini slučajeva prerano ejakuliram.Što da radim?Molim vas pomozite mi.

Neven Kapun, dr. med.

Kad se problem pojavljuje sekundarno razlog može biti i psihološki somatski.Treba isključiti moguće upale urotrakta..Ukoliko posebnih tegoba nemate savjetujem vam vježbe po Master -Jonsonu,eventuelno upotrebu kondoma, paziti na položaj kod odnosa, ili po potrebi upotrebu jednog od PDE5 inhibitora..Levitra,Viagre ili Cialis..Svakako posjetite urologa.
dr kapun