Erekcijska disfunkcija

problem 4

antoniost

cijenjeni doktore, molim da mi pomognete.
imam 28 godina i imam problema s erekcijom. erekciju postižem dosta brzo ali ne traje dugo. nekad samo par minuta a nekad do dvadesetak minuta. kod samog čina sexa takovih problema uglavnom nemam, oni nastaju tijekom "predigre". čak mi se zna dogoditi da tokom predigre više puta doživim erekciju. jutarnja erekcija mi je ponekad česta a ponekad je nema danima. također sam primjetio da kod samozadovoljavanja problemi nestaju.
što se tiče načina života, napominjem da sam pušač i pušim kutiju cigareta dnevno.

molim da mi odgovorite

Neven Kapun, dr. med.

Jednostavno se morate prilagoditi. Kad za vrijeme predigre dosegnete erekciju morate ići u odnos. Ukoliko želite veću sigurnost možete pokušati uzimati Levitru od 10 mg pola sata prije odnosa uz malo hrane ili pića. Preporučam vam pregled kod urologa koji će procijeniti da li lijek možete uzimati.

dr Kapun