Erekcijska disfunkcija

problem sa održavanjem erekcije

hrc987

imam 21 godinu i u zadnja 3 mjeseca imam problem sa održanjem erekcije.Naime, za vrijeme predigre ( kada me cura zadovoljava rukom ili oralno ) s erekcijom je ev u redu, ali čim stavim kondom i stavim penis u vaginu, erekcija nestaje, nekad već prilikom stavljanja kondoma, nekad nakon par sekundi sexa.Probao sam koristiti i šire kondome, ali ne pomaže. Možete li mi nekako pomoći da riješim ovaj problem?

Antun Gršković, dr. med.

Prema opisanome mogu zaključiti da su problemi nastali relativno naglo ili bolje rečeno da prije nisu postojali.
Dobar je znak što je erekcija prisutna prilikom nevaginalnog oblika zadovoljavanja jer prema tome može se zaključiti da je sa vaskularnim, hormonalnim i neurološkim statusom sve u redu. Za nastanak erekcije osim gore navedenog potrebna je i "usuglašenost" psihološkog statusa. Razgovor sa partnerom, duža predigra, drugi oblici opuštanja prije samog odnosa mislim da će postupno riješiti problem. Kada se vrati samopouzdanje i ostalo će profunkcionirati.

Antun Gršković, dr.med.