Erekcijska disfunkcija

problemi, problemi

markom1

Poštovani doktore vidim da redovito odgovarate na ovom forumu, pa ću uputiti nekoliko pitanja.
Probleme sa erekcijom imam već duže vrijeme (povremene čak i nekoliko godina), što je bio uzrok vjerojatno stres i umor. Tokom gotovo cijele 2009. godine problem postaje gotovo nesnosan za mene i partnericu, točnije zadnjih nekoliko mjeseci kada i uspijem dobiti erekciju traje nekoliko minuta, a sam spolni odnos (penetracija) max. 1 min.
Svojevremeno sam probao uzeti Dynamico 50 mg ali nije bilo nekog posebnog rezultata.
Problem nije u partnerici jer me ona uzbuđuje i spreman sam "psihički" na spolni odnos gotovo uvijek kada sam u njezinoj blizini. Da napomenem star sam 30 godina.
Moja pitanja bi bila slijedeća:
- Vaše kratko mišljenje o gor navedenom
- Vaš kontakt telefon na koji se mogu javiti za pregled
- da li ugovorno radite za Croatija zdravstveno osiguranje

srdačan pozdrav

Antun Gršković, dr. med.

Teško je ovako dijagnosticirati uzrok problemu. Premladi ste za nastanak ED i ovako se čini da imate dobar odnos sa partnerom. No nema podataka da li uzimate neke lijekove, da li imate noćne ili jutarnje erekcije i kakva je erekcija prilikom samozadovoljavanja.
Za početak bi bilo dobro imati bar te podatke, pa poslije možemo razgovarati o eventualnom pregledu.