Erekcijska disfunkcija

Smenjenje testisa

simic

Postovani
prije nepunih mjesec dana pojavio mi se problem trombocitne vene na penisu. Na vreme sam otisao ljekaru i krenuo sa terapiom, pa iako nije skroz izljecena, upala se povlaci. Ali nakon toga su se pojavile odredjeni problemi sa jednim od testisa. Naime oko testisa se pojavila neka materija. Bio sam kod urologa i on kaze da nije rak i da se ne trebam brinuti. To je bilo prije 7 dana. Od tada se meterija prosirila, ne mnogo ali ipak jeste. Imam osjecaj kao da mi se volumen testisa smanjuje, a da je ta materija ovojnica testisa. Ne osjecam bol niti imam bilo kakvih problema.

Sa postovanjem

Sasa

Antun Gršković, dr. med.

Žao mi je, ali teško mi je govoriti o vašem problemu bez kliničkog pregleda. Pretpostavljam da se radi o hidroceli koja uglavnom nema kliničkog značaja no kažem, samo pretpostavljam. Vjerujem da će se UTZ-om testisa sve razriješiti.