Erekcijska disfunkcija

Unutranja strana prepucija , pomoć molim

MarkoAurelije

Dobar dan , htio bih pitati nešto u vezi mog problema !

Ovako znači kod odnosa mi puca unutarnja strana prepucija koja je fizički povezana s kožom na glaviću penisa , i to po već nekoliko puta ! Zašto dolazi do toga ? Kako spriječiti ?

Pošto sam vidio da ste nekom rekli da mora na manji kirurški zahvat ! Htio bih vas zamolit da mi objasnite o tome zahvatu , mane , posljedice itd... ?

unaprijed Hvala !

Antun Gršković, dr. med.

Do toga najčešće dolazi radi učestalih upala nakon kojih tkivo prepucija gubi svoju elastičnost. Ukoliko se to ponavlja kod svakog spolnog odnosa i vama bih preporučio učiniti cirkumciziju, naravno nakon pregleda urologa. To je kraći zahvat koji se izvodi u lokalnoj anesteziji, a smisao mu je u odstranjivanju kože prepucija. Nakon zahvata potrebno je mirovati 3-5 dana, a apstinirati od stimuliranja penisa oko 3 tjedna. Glans penisa poslije operacije je osjetljiviji (jer više nije zaštićen kožom prepucija) no nakon mjesec, dva dana ta osjetljivost nestane. Higijena takvog penisa je kvalitetnija i često su pacijenti nakon zahvata zadovoljniji spolnim životom.