Genitalne bradavice

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Izrasline na penisu

Ilija00

Pozdrav imam 17 godina, nisam imao seksualni odnos, imam ove izrasline na kozi penisa. Nisu nove imam ih prakticno oduvek. Mozete li mi reci sta su i da li su opasne.

https://imgur.com/a/rpuxJdr

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
prema slici i anamnezi promjene ne izgledaju opasno. Ukoliko dođe do subjektivnih simptoma ili širenja promjena, preporučam da odete na pregled kod dermatovenerologa.

Pozdrav,
imam dvije bijele izrasline ispod kožice penisa. Zanima me kako znam jesu li to kondilomi ili sto drugo?

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, odgovor na Vaše pitanje Vam može dati jedino liječnik koji Vas pregleda.