Genitalne bradavice

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Vodene puhice na udu penisa

Muffran

Prosle godine sam imao nezasticen odnos i nakon par dana su mi se pojavile dvije vodene puhice koje pucaju i peku. Zarastanje je trajalo do 7 dana i poslije toga crvenilo je ostajalo par sedmice da bi mi se nakon par mjeseci pojavilo opet tacnije februara i sad opet 7 mjeseca . Isao aam kod dermatologa rekao mi dat da to nije nista nalazi su bili negativni pa sad ne znam plasim see, sve mi lici na herpes

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
ako je dermatolog rekao da nije ništa ozbiljno, nemam razloga da mu ne vjerujem. Ako se stanje bude ponavljalo javite se ponovno na pregled da se ustanovi dijagnoza.