Hepatitis C

negativna sam

maja

Zelim se zahvaliti svima koji su mi bili podrska svo ovo vrijeme narocito Zrinki i sada sam dobila rezultate PCR-a i negativna sam presretna sam ali me kopka jedno, naime ALT i AST mi je duplo visi no normalno i GGt je visok pa me zanima sto to znaci i sretni blagdani svima puno srece u zivotu i vjecni osmjeh na lice Vam zelim svima, unaprijed hvala

iskra

majo, rasplakala si me

od srca ti čestitam, svi sanjamo o tome da se riješimo ovog zla...

bravo!

zrinka

BRAVO MAJO,ČESTITAM OD SRCA,OVO NEKA TI BUDE POTICAJ DA IZDRŽIŠ DO KRAJA JER TEK SI NA POLA PUTA...ALI IZDRŽAT ĆEŠ TI TO,MISLI POZITIVNO,I HRABRO NAPRIJED..
SRETNI BLAGDANI
A što se tiče AST i ALT to će ti dr.Pavić najbolje objasniti,ali ne mora ti to ništa značiti,ja imam poznanika koji ima još uvijek visoke trasaminaze preko 50,a već je dva puta negativan..ja mislim da je to pokazatelj da se jetra još uvijek nije dovoljno oporavila iliti regenerirala,ali dr. će ti najbolje reći,Majo samo ga pitaj ..
Pozdrav Zrinka

nikka

ČESTITAM! Sad samo hrabro do kraja i uživaj u blagdanima!
A za AST i ALT ne brini, oni mogu ali i ne moraju biti pokazatelji. Glavno da gada više nema.

josip

Čestitam! Ja sam tijekom cijele terapije 48 tj. imao povišene ast i alt ali sam bio i negativan i ostao negativan poslje terapije
Moja doktorica nije davala vaznosti tome ali mene je brinulo
Moje misljenje je da kod mene povisenje ( upala) uzrokovalo visoko povisenje zeljeza (36) u krvi u i u jetri ( feritin 900 ) sto mislim da je zbog ribavirina jer se zna da on unistava hemoglobin
Poslje terapije kako mi je padalo zeljezo (10) u krvi i s time i feritin AST i ALT su se počele padati vrijednosti
Danas poslje terapije 9 mjes. mi je ast 24 i alt 15
Najvaznije je da ti je nalaz NEGATIVAN i da terapiju privedes do kraja bez redukcija terapije

sretni blagdani svima

vcr

čekaj malo ti si imala hcv i sad ga više nemaš?

goran

majo bog postoji.. dobila si priliku da zapocmes novi zivot bez ikakvog tereta.. evo ja te molim da ga zagrlis objema rukama i pocmes zivjeti sretno. pozdrav