Ne-Hodgkinov limfom

Kvržica u preponi

lanach_1912

dobar dan.
imam problem koji me muči vec nekoliko tjedana. imam 17 godina. naime primjetila sam da imam kvržicu u proponi veličine zrna graška. bolna je na dodir i tamnije je boje.
pročitala sam puno internetskih članaka o tome da to može biti upaljena žlijezda ili urasla dlaka. ja se uzasno bojim da mozda to nije tumor. zanima me i vaše mišljenje te da li se mogu sama tog riješit bez posjeta doktora.
hvala unaprjed na odgovoru.

Prof. dr. sc. Igor Aurer, dr. med.

Draga Lanach,

Opisane značajke tvorbe u vašoj preponi ne govore za tumor.

Puno pozdrava

Prof. dr Igor Aurer