Parkinsonova bolest

jumex

mritosa5

Poštovani, mom djedu je dijagnosticirana Parkinsonova bolest. Neurologinja je rekla da je u početnoj fazi, ali on ima jaku ukočenost ruku, nogu i vrata, te blage tremore i jaku depresiju. Sada trenutno pije jumex tablete sedmi dan, ali nije mu ništa bolje, štoviše, rekao je da mu je sve teže. Molim Vas da mi odgovorite nakon koliko dana možemo računati na poboljšanje te da li postoje neke bolje tablete koje možemo kupiti vani naravno u dogovoru sa neurologom?

Prof. dr. sc. Zlatko Trkanjec, dr. med.

Lijek koji naveli primjenjuje se u početnim stadijima Parkinsonove bolesti, a u kasnijim stadijima može se kombinirati s drugim lijekovima. Svakako se s djedom javite liječniku specijalisti neurologu koji će modificirati terapiju.