Parkinsonova bolest

ReQuip

andre

profesore molim Vas da li da nastavim sa ReQuip-om dalje jer ovaj tjedan završavam sa zadnjim tjednom dozom, a kontrola mi je 12. 10.????
hvala

Prof. dr. sc. Zlatko Trkanjec, dr. med.

Lijek koji ste naveli je lijek koji se postupno uvodi u terapiju - tijekom 4 tjedna doza se postupno povećava od 3x1 tableta od 0,25 mg (prvi tjedan) do 3x4 tablete od 0,25 mg (tj. 3x1 mg 4. tjedan). Nakon toga potrebno je nastaviti uzimati lijek u dozi od barem 3x1 mg, a po potrebi doza se može i povećavati.