Estetska kirurgija

oci

Mona

Postovani,
Dok sam studirala, znaci u roku od 4,5 godine sam oslabila 8kg (bila sam 50, spala na 42kg na 160cm visine). Lice mi je pocelo mrsaviti, a polako i "masno tkivo" okolo moja oka, koje od normalne su postale kao duboko postavljene. Sada omam 4 kila vise, ali na licu se to ne vidi. Dva put sam bila u drugom stanju i tek sam tada, sa 20-tak kilograma vise, dobila lice kao ranije, a i oci su dobili prijasni izgled, t.j dosli u ravnini lica. Dali postoji operacija kojom se moze povratiti tkivo oko moje oci, ciji izgled kao kod logorasa me mnogo smeta? Hvala.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana gospođo Mona ! Problem koji Vi navodite je genetske prirode, odnosno riječ je o osobinama Vašeg lica. U okviru postupaka estetske kirurgije ne postoji metoda kojom bi se on mogao uspješno riješiti.