Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kapilare

pjegava

Poštovani,

Pri vrhu nosa u blizini desnog oka (na mjestu gdje dođu naočale) mi je popucala jedna kapilara koja se razgranala tako da izgleda ko malo veća točkica. Kad je pritisnem povuku se male kapilarice okolo i ostane samo mala centralna točka.
Čitala sam da se može ukloniti laserom pa me zanima koliko bi bila cijena tog zahvata?

Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Otprilike oko 500 kuna po tretmanu. Broj tretmana: 1-2.