Fizikalna medicina i rehabilitacija

anestezija

Antonia

Mozete li mi molim Vas reci koliko se dugo opca anestezija zadrzava u organizmu nakon operacije kile.

Ako moze odgovorite mi na e-mail.

Unaprijed zahvaljujem!

mr sc dr Porin Perić

Štovana Antonija!

Ja nažalost nisam anesteziolog po struci, te Vam ne mogu točno odogovoriti na Vaše pitanje. Zadržavanje anestetika u organizmu je u svakom slučaju različito ovisno o tipu anestezije koja se primjenjuje ( to može biti kratkotrajna anestezija za npr.vađenje zubiju od 15-ak minuta ili dugotrajna u slučaju ozbiljnijih operacija.
Precizirajte i o kojoj vrsti kile se radi (ingvinalna ili preponska, ventralna ili neka druga) te pitanje proslijedite anesteziologu.

Lijepi pozdrav, mr.sc.Porin Perić, dr.med.
spec.fizijatar-reumatolog